Mladšie žiačky Á-čka prekvapivo s jedným víťazstvom s lídrom súťaže

3:0 (17,19,25) a 0:3 (-14,-11,-17)

Iskra A:

L.Tomengová, P.Papová, M.Krajčiová, T.Vetráková, N.Rapčanová, N.Hroncová (J.Klincková, K.Sojková, J.Albertová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Mladšie žiačky A-čka veľmi milo prekvapili ako zvládli prvé stretnutie, v ktorom sa hral veľmi pekný volejbal na túto kategóriu. V každom sete lepšie začali súperky a domáce len doťahovali. V prvom sete prehrávali 0:4, 3:8, ale sústredeným výkonom sa prebojovali k víťazstvám. Dievčatá hrali pohyblivý a útočný volejbal, čo im prinieslo i víťazstvo. Druhé stretnutie už zďaleka nezvládli sústredenosťou a pohybom. Netlačili na súpera servisom ani útokom, čo využil súper a zaslúžene vyhral druhý zápas. Dievčatá si zaslúžia pochvalu za výborný výkon v prvom stretnutí, ktorý považujeme za ich najlepší v tejto sezóne. Je len na škodu, že nevedia si udržať koncentráciu a bojovnosť v oboch stretnutiach.