I. finálový turnaj – Žilina

Iskra A:

I.Belicová, N.Perenčayová, D.Lacková, D.Ďurianová, K.Starovecká,  B.Žúdelová, V.Sliacka, S.Vetráková

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, M.Šuniarová

V I. finálovom kole v Žiline v MIDI MAX VOLLEY sa stretlo šesť postupových družstiev  zo semifinálových kôl. Dievčatá začali dvoma víťazstvami nad Brusnom a Žilinou. Potom však podcenili prípravu na zápas, po prvom víťaznom sete s Liptovským Hrádkom sa Hnúšťanky opustili, hromadili chybu za chybou, čo využil súper z Liptova na víťazstvo 2:1. Následne sa opakoval priebeh proti Púchovu B. Iskra vyhrala prvý set a potom sa diali veci, na ktoré sa nedalo pozerať. Zahodené servisy v slede za sebou, neochota zabojovať a nasledoval jednoznačne trest v podobe prehry 1:2. V poslednom zápase proti Púchovu A sa Hnúšťanky nevedeli zmôcť na čo len slušnejší výkon a prehra 0:2 bola prirodzeným pokračovaním rozpadu družstva. Dievčatá sú nepoučiteľné vo svojom ľahkovážnom prístupe k zápasu a k svojmu výkonu. Druhý finálový turnaj sa koná 15.4.2012 v Hnúšti a zároveň je to možnosť reparátu pre Hnúšťanky, napraviť si pošramotenú povesť. Po prvom turnaji sú na tretej priečke.