Slávia TU Košice – VK Iskra Hnúšťa

3:0 (16,15,19) a 3:0 (20,23,16)

P.Slivková, L.Sliacka, K.Ďurindová, P.Ďurišová, T.Krekáňová, L.Tokárová

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, Mgr. M.Križanová

Tohtosezónna smola prenasledovala ženské družstvo aj v predposlednom kole v Košiciach. Počas rozcvičky na prvé stretnutie sa zranila M.Mrnková, čo zasiahlo najmä psychicky družstvo a dostatočne rozrušilo Hnúšťanky. Liberka L.Tokárová sa znova prezliekala a nastúpila ako smečiarka. V radoch družstva nastali nutné presuny. Dievčatá aj napriek smole sa snažili odolávať súperkám, čo bolo cítiť najmä v druhom sete druhého zápasu. Iskra prehrávala 8:14, bojovnosťou však vyrovnala stav na 15:15, dokonca sa ujala vedenia 18:16. Iskra viedla aj 22:21, v koncovke však neodolala súperkám a set prehrali 23:25. Tretí set znova začal zle, stav 0:6, 2:8 nič dobré neveštil. Prišlo však oživenie a stav sa menil na 8:9. Lenže to bol posledný záchvev bojujúcich Hnúšťaniek.