VK Iskra Hnúšťa – VK Slávia TU Košice

0 : 3 (-19,-12,-22) a 1 : 3 (-10,14,-13,-10)

P.Slivková, T.Krekáňová, Z.Blahová, P.Ďurišová, L.Sliacka, R.Národová, liberka-L.Tokárová (J.Zatrochová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, Mgr. M.Križanová

Hnúšťanky na domácej palubovke privítali súperky z Košíc s odhodlaním uhrať čo najlepší výsledok. Škoda, že zostalo len pri prianí. Prvý set bol vyrovnaný do stavu 8:8, potom sa dirigentskej paličky ujali hostky a jasne prevalcovali domáce družstvo. Druhý set vyznel ešte jednoznačnejšie v prospech Košičaniek, ktoré trápili domáce výborným servisom, organizovanou hrou v poli i na sieti. V treťom sete sa domáce pokúsili o zvrat, ale nedotiahli túto snahu do konca, Košice vyhrali 3:0.

Druhým zápasom Iskra chcela ukázať svoju lepšiu tvár, ale v prvom sete to bol odovzdaný výkon domácich. Druhý set sa konečne Hnúšťanky vzchopili, začali produkovať kvalitnejšiu a kolektívnu hru, súpera zatlačili kvalitným servisom a vyrovnali na 1:1. Lenže to bolo zo strany domácich všetko. V ďalšom priebehu ovládli hru jasne Košičanky a dotiahli to do výhry 3:1 v prospech hostiek.