1. liga juniorky – východ

VK Iskra Hnúšťa – VK Slávia TU Košice

1:3  (-23,-16,21,-23) a 3:0 (23,24,16)

L.Sliacka, M.Mrnková, M.Hochmannová, P.Kvetková, N.Klembuszová, B.Sliacka, libero Lucia Tokárová (Lenka Tokárová, J.Pásztorová, S.Vetráková)

Juniorky Iskry v ďalšom kole súťaže hostili hráčky z Košíc. Prvý zápas bol veľmi vyrovnaný. Každý set sa rozhodoval iba v jeho koncovkách. Prvé dva sety lepšie zvládli hráčky z východu Slovenska. Tretí set zasa ovládli domáce hráčky. Už keď sa zdalo, že domáce hráčky by mohli stav vyrovnať na 2:2 opak bol pravdou. Nezvládli koncovku štvrtého setu a zápas prehrali. Dievčatá podali dobrý výkon. V prvom zápase mi chýbala väčšia bojovnosť. Chybovali sme najmä na príjme podania, čo nám neumožnilo zaútočiť. Nevedeli sme sa však vysporiadať s kvalitnou smečiarkou súpera.

Druhý zápas nám vyšiel výborne. Svojho súpera sme zaskočili najmä bojovnosťou. Dievčatá bojovali nevzdávali sa ani keď prehrávali a za výdatnej pomoci domácich fanúšikov sa vypli k výbornému výkonu. Zápas po ťažkom boji vyhrali. Za druhý zápas musím naozaj dievčatá pochváliť. Zlepšená bojovnosť a lepší hra bola základom úspechu v druhom zápase. Dievčatá sa rozlúčili s domácimi fanúšikmi víťazstvom 3:0. Aj keď do konca súťaže ostávajú ešte tri kolá všetky nás čakajú na pôde súperov. Dievčatá chcú aj touto cestou poďakovať svojim verným fanúšikom, ktorý ich povzbudzovali po celú časť sezóny.