1. liga juniorky – východ

VK Iskra Hnúšťa – KV MŠK Oktan Kežmarok

2:3 (-19,21,15,-23,-16) a  3:0 (25,15,15)

M.Mrnková, M.Hochmannová, J.Pásztorová, N.Klembuszová, S.Vetráková, P.Kvetková (L.Tokárová, I.Belicová, T.Štefániková)

Juniorky Iskry nastúpili do zápasu veľmi nepozorne. Zlý pohyb a nepresná hra na sieti umožnili hosťujúcim hráčkam vyhrať prvý set. Druhý set v koncovke ovládli domáce hráčky, ale aj tak ich hra nebola nejako oslnivá. V treťom sete sa ich hra už zlepšila, čo sa prejavilo hneď aj na skóre v sete, ktorý hráčky Iskry vyhrali. Už keď sa zdalo, že domáce hráčky dotiahnu zápas do víťazného konca opak bol pravdou. Štvrtý set stále iba doťahovali náskok svojho súpera. Aj keď sa im podarilo vyrovnať stav na 23:23 koncovku po chybách nezvládli a set prehrali. Rozhodujúci set bol ako na hojdačke. Družstvá sa striedali vo vedení. Opäť sa set rozhodoval v koncovke a casino online tú so šťastím vyhrali hráčky z Kežmarku 18:16.

Druhý zápas začal presne tak ako prvý skončil. Bojovalo sa o každú loptu a set musela rozhodnúť koncovka. Tento krát ju však už vyhrali domáce hráčky a ujali sa vedenia 1:0 na sety. Od tohto momentu už domáce hráčky plne ovládli zápas a ďalšie dva sety vyhrali pomerne hladko a tým aj zápas 3:0.

Dievčatá si zaslúžia pochvalu za predvedení výkon. Volejbal sa prítomným divákom musel určite páčiť, lebo aj súper prispel ku kvalitnému volejbalu. Diváci si prišli na svoje a na konci zápasu potleskom ocenili hru oboch družstiev.