Juniorky Liptovského Hrádku víťazky IX. ročníka Memoriálu Michala Lumnitzera

01. 09. 2013 |

IX. ročník volejbalového turnaja junioriek

Memoriál Michala Lumnitzera

Hnúšťa, 31.8.2013

IX. ročník volejbalového turnaja junioriek sa zúčastnilo osem družstiev, ktoré bojovali v dvoch štvorčlenných skupinách. Prví dvaja z oboch skupín postúpili do bojov o 1.-4. miesto a tretie so štvrtými družstvami bojovali o 5.-8. miesto.

Konečné poradie družstiev:

1. ŠKM Liptovský Hrádok

2. VK Iskra Hnúšťa

3.VK Spišská Nová Ves

4. MVK Poltár

5. ŠVK Tatran Banská Bystrica

6. TJ Slávia TU Zvolen

7. TJŠK VK Krupina

8. PALAS VK Levice

Jednotlivé výsledky:

IX. ročník volejbalového

turnaja junioriek

Memoriál Michala Lumnitzera

HNÚŠŤA, 31.8.2013

Skupina A

1.

VK

ISKRA

HNÚŠŤA

2.

TJŠK

VK

KRUPINA

3.

PALAS

VK

LEVICE

4.

ŠKM

LIPTOVSKÝ

HRÁDOK

Skóre

Body

Miesto

1.

VK Iskra

Hnúšťa

2:0

(24,12)

2:0

(17,18)

0:2

(-15,-10)

4:2

5

2.

2.

TJŠK VK

Krupina

0:2

(-24,-12)

2:0

(15,19)

0:2

(-16,-18)

2:4

4

3.

3.

Palas VK

Levice

0:2

(-17,-18)

0:2

(-15,-19)

0:2

(-18,-13)

0:6

3

4.

4.

ŠKM

Liptovský Hrádok

2:0

(15,10)

2:0

(16,18)

2:0

(18,13)

6:0

6

1.

IX. ročník volejbalového

turnaja junioriek

Memoriál Michala Lumnitzera

HNÚŠŤA, 31.8.2013

Skupina B

1.

MVK

POLTÁR

2.

TJ

SLÁVIA TU

ZVOLEN

3.

VK

SPIŠSKÁ

NOVÁ VES

4.

ŠVK

TATRAN

B.BYSTRICA

Skóre

Body

Miesto

1.

MVK

Poltár

2:0

(13,9)

2:0

(18,22)

0:2

(13,11)

6:0

6

1.

2.

TJ Slávia TU

Zvolen

0:2

(-13,-9)

0:2

(-15,-22)

2:1

(-16,13,11)

2:5

4

3.

3.

VK

Spišská Nová Ves

0:2

(-18,-22)

2:0

(15,22)

2:0

(12,25)

4:2

5

2.

4.

ŠVK Tatran

Banská Bystrica

0:2

(-13,-11)

1:2

(16,-13,-11)

0:2

(-12,-25)

1:6

3

4

Semifinále Poradie zápasov o 1. – 4. miesto

Zápas

Výsledok zápasu

Výsledok setov

1.

ŠKM Liptovský Hrádok

VK Spišská Nová Ves

2:0

22,14

2.

MVK Poltár

VK Iskra Hnúšťa

0:2

-18,-19

Finále o 3.- 4. miesto

3.

VK Spišská Nová Ves

MVK Poltár

2:0

13,15

Finále o 1.-2. miesto

4.

ŠKM Liptovský Hrádok

VK Iskra Hnúšťa

2:0

21,17


Semifinále Poradie zápasov o 5. – 8. miesto

Zápas

Výsledok zápasu

Výsledok setov

1.

TJŠK VK Krupina

ŠVK Tatran Banská Bystrica

0:2

-20,-23

2.

TJ Slávia TU Zvolen

Palas VK Levice

2:0

20,21

o 7.- 8. miesto

3.

TJŠK VK Krupina

Palas VK Levice

2:1

20,-22,13

o 5.-6. miesto

4.

ŠVK Tatran Banská Bystrica

TJ Slávia TU Zvolen

2:1

19,-17,13

foto Milan Kušpál


IX. ročník volejbalového

turnaja junioriek

Memoriál Michala Lumnitzera

HNÚŠŤA, 31.8.2013

Skupina A

1.

VK

ISKRA

HNÚŠŤA

2.

TJŠK

VK

KRUPINA

3.

PALAS

VK

LEVICE

4.

ŠKM

LIPTOVSKÝ

HRÁDOK

Skóre

Body

Miesto

1.

VK Iskra

Hnúšťa

2:0

(24,12)

2:0

(17,18)

0:2

(-15,-10)

4:2

5

2.

2.

TJŠK VK

Krupina

0:2

(-24,-12)

2:0

(15,19)

0:2

(-16,-18)

2:4

4

3.

3.

Palas VK

Levice

0:2

(-17,-18)

0:2

(-15,-19)

0:2

(-18,-13)

0:6

3

4.

4.

ŠKM

Liptovský Hrádok

2:0

(15,10)

2:0

(16,18)

2:0

(18,13)

6:0

6

1.