Juniorky na pôde Brusna sklamali v treťom zápase po sebe

VK Kúpele Brusno – VK Iskra Hnúšťa

3:1 (17,-21,24,22) a 3:0 (13,16,14)

I.Belicová, L.Tomengová, K.Sulyoková, T.Štefániková, L.Tokárová, L.Knechtová, libero T.Vetráková (N.Hroncová, G.Balciarová , J.Hájičková)

Tréneri: I.Pasiar, I.Hrončeková

Juniorky Iskry opäť sklamali a prehrali oba zápasy. Mrzí najmä prehra v prvom zápase, kde po prehratom prvom sete boli hráčky Iskry lepšie. Druhý set suverénne vyhrali. Tretí set mali plne vo svojej réžií, ale ani náskok 24:18 im nestačil. Znova pohoreli na príjme podania a set prehrali. To sa ukázalo ako rozhodujúci moment zápasu. Aj keď ešte vzdorovali domácim hráčkam nestačilo to na zvrat v zápase. Druhý zápas domáce hráčky úplne ovládli a hráčkam Iskry nedali žiadnu šancu.

Výsledky zápasov ma veľmi mrzia, lebo určite sme tu mali dneska bodovať. Dievčatá nedokážu na pôde súpera odovzdať taký výkon ako na domácej palubovke, a to hrajú aj zo slabšími súpermi. Volejbal nemôže hrať 4 alebo 5 hráčok, iba kolektívny výkon všetkých hráčok znamená úspech v zápase. Jednoznačne sme dneska znova vyhoreli na príjme podania.