1. liga juniorky – východ

ŠKM Liptovský Hrádok VK Iskra Hnúšťa

3:1 (-16,16,19,9) a 3:0 (17,11,15)

L.Sliacka, B.Sliacka, M.Hochmannová, P.Kvetková, N.Klembuszová, S.Vetráková, libero L.Tokárová, (J.Pásztorová, T.Štefániková, V.Sliacka, K.Šulyoková)

Hráčky Iskry vstúpili do zápasu výborne. Dobrým podaním zaskočili domáce hráčky, ktoré nemohli využiť svoju najväčšiu zbraň, rýchly útok stredom. Celý prvý set mali hráčky Iskry plne pod kontrolou a set s prehľadom vyhrali. Aj druhý set bol vyrovnaný až do stavu 14:14. Od tohto momentu začali domáce hráčky lepšie útočiť, prevzali taktovku zápasu do svojich rúk. Hráčky Iskry mali svetlé momenty, ale na dobre rozbehnuté domáce hráčky to vôbec nestačilo. Tie vyhrali všetky tri sety a tým aj zápas 3:1.

Druhý zápas mali jasne v rukách domáce hráčky. Aj keď snahu hráčkam Iskry nemožno uprieť bojovali o lepší výsledok na rozbehnuté domáce hráčky to nestačilo a tie zápas hladko vyhrali 3:0.

Z prehier sa musíme rýchlo otriasť a naladiť sa na víťaznú vlnu už v najbližšom kole proti hráčkam z Vranova nad Topľou, na ktorý pozývame celú našu volejbalu verejnosť už najbližšiu sobotu o 1400 hod.  Príďte povzbudiť hráčky Iskry, ktoré budú potrebovať vašu podporu.