1. liga juniorky – východ
VK Iskra Hnúšťa  – VK Vranov nad Topľou
3:0 (14,20,20 ) a 3:1 (24,24,-27,18)

P.Ďurišová, L.Sliacka, B.Sliacka, M.Mrnková, M.Hochmannová, P.Kvetková, libero L.Tokárová (M.Jakubcová, J.Pásztorová, N.Klembuszová)

V ďalšom kole juniorskej súťaže si zmerali volejbalistky Iskry svoje sily s volejbalistkami z Vranova. Do zápasu vstúpili hráčky Iskry veľmi dobre. Dobrým servisom a peknou hrou na sieti nedovolili svojim súperkám prakticky nič a set doviedli do víťazného konca. Druhý set bol veľmi vyrovnaný. Družstvá sa striedali vo vedení po celý set. Záver setu však lepšie zvládli domáce hráčky a set vyhrali 25:20. Tretí set mal rovnaký priebeh ako druhý. Stav bol vyrovnaný po celý čas, ale koncovku setu opäť lepši zvládli domáce hráčky, ktoré set vyhrali 25:20 a tým aj zápas 3:0
Druhý zápas bol od prvej lopty veľmi vyrovnaný. Aj keď úvod zápasu lepšie zvládli domáce hráčky súper hru vyrovnal a rozhodla až koncovka setu kde mali viac šťastia domáce hráčky a set vyhrali 26:24. Aj druhý set mal na vlas rovnaký priebeh. Rozhodla jeho koncovka a domáce hráčky ju zvládli opäť lepšie a set vyhrali 26:24. Tretí set mali pevne v rukách domáce hráčky. Žiaľ však len do stavu 23:18. Od tohto stavu sa domáce hráčky vôbec nevedeli presadiť na útok čo súper dokonale využil a po vlastných chybách domácich hráčok hosťujúce hráčky využili tretí setbal a set vyhrali 29:27. Tretí set od začiatku patril domácim hráčkam, ktoré nedovolili zvrat v zápase a štvrtý set vyhrali 25:18 a tým aj zápas 3:1. Dievčatám patrí poďakovanie za ich predvedený výkon. Opäť raz sa ukázalo, že keď zahrá celá šestka tak družstvo dokáže poraziť každého súpera. Bol to kolektívny bojovný výkon.