VK Iskra Hnúšťa – VK Kúpele Brusno

2:3 (10,-12,22,-27,-10) a 0:3 (-18,-14,-11)

K.Šulyoková, L.Tomengová, L.Tokárová, L.Knechtová. I.Belicová, V.Kocková, libero T.Vetráková ( N.Hroncová, G.Balciarová, M.Krajčíková, M.Kradláková)

Tréneri: I.Pasiar, I.Hrončeková

Iskra sa rozbehla do zápasu odhodlane a v prvom sete doslova prevalcovala hostky na 10 bodov. Druhý set sa však vyvinul celkom opačne a začalo sa odznovu. Dramatický tretí set domáce v závere obhájili a ujali sa vedenia 2:1. Štvrtý set domáca Iskra viedla v závere 24:22, ale nedokázala uzavrieť set i zápas vo svoj prospech. Následný piaty set už Iskra ťahala za kratší koniec a domáce si pripísali len jeden bod za prehru 2:3.

Druhý zápas sa niesol už pod kontrolou hostiek, ktoré jasne dominovali a zvíťazili zaslúžene 3:0.

Iskra nastúpila v podstatne oklieštenej zostave. Z toho pramenil i často bezzubý útok, čo nestačilo na bojovné hostky.