1. liga juniorky – východ
MVK Poltár – VK Iskra Hnúšťa
3:2 (-19,23,-22,15,8) a 3:0 (13,13,15)

P.Ďurišová, L.Sliacka, B.Sliacka, M.Mrnková, M.Hochmannová, P.Kvetková, libero L.Tokárová (J.Pásztorová, N.Klembuszová)

V predposlednom kole prvej ligy junioriek cestovali hračky Iskry za svojim súperom do neďalekého Poltára. Úvod zápasu vyšiel hráčkam Iskry v celku dobre. Držali krok s favoritom po celý čas a keď sa naskytla šanca, tak ju využili a prvý set vyhrali. Aj druhý set mal podobný priebeh. Skóre sa menilo na obidvoch stranách rovnako. Záver setu však lepšie zvládli domáce hráčky a set vyhrali 25:23. Tretí set opäť patril hosťujúcim hráčkam, ktorý ho vyhrali 25:22. Štvrtý set patril po celý čas domácim hráčkam, ktoré predvádzali vynikajúci volejbal. Tajbrejk mali v moci hráčky Iskry, ale však len do stavu 8:6. Od tohto stavu úplne vyhoreli a nedali súperovi už ani bod. V tomto zápase sa hra na hru Iskry ešte dalo pozerať, dievčatá podali obetaví bojovný výkon aj keď sa nevyhli zbytočným chybám.
Druhý zápas úplne ovládli domáce hráčky, ktoré poľahky využili to že hráčky Iskry sa opustili a úplne prestali hrať volejbal. Pochvalu za svoj výkon si zaslúži jedine libero družstva L.Tokárová, ktorá ako jediná bojovala až do konca zápasu. Dievčatá si musia rýchlo uvedomiť, že iba kolektívny výkon im zaručí dobré výsledky.
Týmto chceme pozvať všetkých fanúšikov na posledné kolo základnej časti, v ktorom sa rozhodne či naše juniorky postúpia do prvej štvorky a zahrajú si play off o postup na majstrovstvo SR. Dôležitý súboj o postup si zaslúži aj búrlivú podporu domáceho obecenstva. Tak stretneme sa v Mestskej športovej hale v sobotu, 18.II.2012, o 14:00, keď sa postavíme proti Spišskej Novej Vsi.