juniorky1. liga juniorky – východ

KV MŠK Oktan Kežmarok – VK Iskra Hnúšťa

3:2(19,-21,-21,19,13) a 0:3(-21,-16,-21)

N.Klembuszová, I.Belicová, M.Hochmannová, .Tomengová, L.Tokárová, J.Pásztorová, libero M. Mrnková (G.Balciarová, L.Knechtová, R.Vojteková)

Juniorky Iskry cestovali na svoj dvojzápas pod Tatry do Kežmarku. Od začiatku zápasu to bol vyrovnaný zápas. Prvý set mali v rukách domáce hráčky, ale už tu sa ukázalo, že hráčky Iskry by mohli byť vyrovnaným súperom domácich hráčok. Druhý a tretí set bol ako na hojdačke. Družstvá sa striedali vo vedení, ale koncovky setov zvládli lepšie hráčky Iskry. Štvrtý set mali pod kontrolou domáce hráčky. Piaty rozhodujúci set bol znova veľmi vyrovnaný. Aj keď hráčky Iskry urobili zopár vlastných chýb, ale v strede a najmä v závere setu veľmi pomohol domácim hráčkam rozhodca, ktorý im prakticky daroval víťazstvo 15:13 a tým aj zápas 3:2.

Druhý zápas boli hráčky Iskry nabudené ešte viac. Nie len že sa chceli poďakovať rozhodcovi, ale aj fanúšikom domácim ktorý ich urážali po celý čas. To sa im aj podarilo a odvďačili sa všetkým domácim neprajníkom tým najlepším spôsobom. Svojou hrou nedovolili domácim hráčkam ani len pomyslieť na víťazstvo. Ani raz počas zápasu neprehrávali a ukázali, že keď sú v kompletnom zložení sú schopné poraziť každého súpera. Všetkým dievčatám patrí veľké poďakovanie, lebo ani slabý výkon rozhodcu ani domáci neprajníci ich nedokázali vykoľajiť za svojim cieľom a to víťazstvom.