Juniorky ukončili sezónu pod Urpínom v silne pozmenenej zostave s jedným víťazstvom

10. 03. 2013 |

1. liga juniorky – východ

ŠVK Tatran Banská Bystrica – VK Iskra Hnúšťa

3:1 (16,-20,19,20) a 1:3 (19,-24,-13-24)

Iskra:

Lucia Tokárová, Lenka.Tokárová, M.Mrnková, P.Kvetková, T.Štefániková, S.Vetráková (N.Klembuszová, B.Sliacka, M.Hochmannová)

Tréneri: I.Pasiar, I.Slivková

Juniorky Iskry cestovali na svoj posledný zápas prvej ligy junioriek do Banskej Bystrice. Iskra nastúpila na zápas v úplne pozmenenej zostave oproti poslednému zápasu vo Zvolene. Príležitosť dostali mladšie hráčky a na smeči hrala liberka družstva Lucia Tokárová a svoju úlohu si zastali na výbornú. Aj keď najmä v prvom sete prvého zápasu sa na ihrisku ešte zohrávali v ďalšom priebehu zápasu boli viac ako vyrovnané domácim hráčkam. Úvodný set vyhrali domáce hráčky, ale ďalší už patril hráčkam Iskry. Tretí a štvrtý set sa rozhodoval v koncovkách, ktoré lepšie zvládli skúsenejšie domáce hráčky.

Druhý zápas bol z našej strany výborný. Aj keď sme prehrali prvý set ďalšie tri sme zvládli a zápas sme vyhrali. So zápasom ale najmä s prístupom hráčok som veľmi spokojný. Ukázali , že volejbal hrať vedia s každým súperom, len sa nemôžu opustiť a bojovať musia po celý zápas. Bol to posledný zápas prvej ligy junioriek. S konečným piatim miestom som spokojný.