1. liga juniorky – východ

VK Iskra Hnúšťa  – ŠKM Liptovský Hrádok

3:1 (22,25,-16,19) a 1:3 (23,-21,-14,-11)

P.Ďurišová, J.Zatrochová, L.Sliacka, B.Sliacka, M.Mrnková, M.Hochmannová, libero L.Tokárová ( P.Kvetková, J.Pásztorová, N.Klembuszová)

Zápas to bol od prvej do poslednej lopty veľmi vyrovnaný. Hosťujúce hráčky mali výškovú prevahu, čo na sieti aj potvrdzovali. Domáce hráčky však svojou bojovnosťou odolávali favoritovi súťaže a držali s ním krok po celý čas. Dobré podanie bolo základom úspechu v prvých dvoch setoch, ktoré hráčky Iskry vyhrali. Tretí set vyhrali jasne hráčky z Liptova. Štvrtý set mali od začiatku v rukách domáce hráčky a nedovolili súperovi pomyslieť na piaty set a set vyhrali 25:19.

Prvý set druhého zápasu sa rozhodoval v koncovke setu, v ktorom mali viac šťastia domáce hráčky a vyhrali ho 25:23. Od tohto stavu už jednoznačne dominovali hráčky z Liptova, ktoré prevyšovali hráčky Iskry vo všetkých herných činnostiach. Domáce hráčky sa úplne položili po zranení J. Zatrochovej. Herne lepší súper to s prehľadom využil a zápas vyhral 3:1