TJ Oravan Námestovo – VK Iskra Hnúšťa

0:3 (-19,-23,-22) a 0:3 (-9,-22,-15)

L.Sliacka, P.Ďurišová, B.Sliacka, P.Kvetková , M.Hochmannová, N.Václaviková, liberka – L.Tokárová

Tréneri : Mgr. Š.Majeský, I.Pasiar

Hnúšťanky znova zvládli kadetské zápasy v podstate v žiackej zostave, ktorú podporili P.Ďurišová, L.Sliacka a liberka L.Tokárová. Bol to príjemný súper, na ktorého stačil kvalitný servis a sústredený výkon v poli.

Hnúšťanky takmer vždy viedli v setoch 8:2, či 9:3, ale zaplietli sa do osídiel zápasu vlastnými chybami a nesústredenosťou, ktorú striedali s výbornými zásahmi. V druhom sete prvého zápasu domáce viedli 23:18, ale Iskra sústredenou hrou uhrala set. Tretí set sa znova po veľkom náskoku v závere zdramatizoval, ale Iskra zahasila tlejúcu domácu nádej a uhrala zápas na 3:0.

Druhý zápas Hnúšťanky začali veľkým náporom a deklasovali domácich na 9 bodov. Znova nastalo uspokojenie a druhý set sa rozhodoval až v závere. Tretí set bol neustále pod kontrolou hostiek, ktoré zakončili vzájomný súboj presvedčivo a vyhrali zápas tiež 3:0.