M SR OM kadetky – juh
MVK Poltár – VK Iskra Hnúšťa
3:2 (17,-20,17,-21,11) a 3:0  (21,15,13)

L.Sliacka, M.Mrnková, M.Hochmannová, P.Kvetková, B.Sliacka, N.Klembuszová, libero Lucia.Tokárová (T.Štefániková)

Kadetky Iskry u favorita súťaže bojovali so cťou. Prvý zápas bol z oboch strán veľmi dobrý. Družstvá sa striedali vo vedení. Domáce hráčky mali výškovú prevahu a vo svojom rade dve kadetské reprezentantky Slovenska. Hráčky Iskry bojovali nevzdávali sa ani za nepriaznivého stavu, čo bolo cítiť najmä vo štvrtom sete, kde už prehrávali 17:8 a šnúrou niekoľkých bodov stiahli náskok domácich. Záver setu si už nenechali vziať a set vyhrali 25:21 a vynútili si piaty rozhodujúci set. Aj v tajbrejku sa dievčatá držali bojovali a škoda niekoľkých chýb v závere setu mohli sa tešiť z víťazstva.
Druhý zápas už bol o niečo ľahší. Hráčkam Iskry postupom času dochádzali sily. Nevzdávali hoci bojovali o každú loptu. Prvý set ešte favoritovi vzdorovali po celý set a domáce rozhodli až v jeho závere. Druhý a tretí set už však domáce hráčky s prehľadom vyhrali a pripísali si dve víťazstvá. Dievčatám patrí poďakovanie za predvedený výkon. Všetky hráčky podali snaživý a bojovný výkon. Bol to ich azda najlepší výkon v tejto sezóne.