M SR OM – juh

VK Iskra Hnúšťa – TJ Lokomotíva Čadca

1:3 (-14,-13,22,-20) a  1:3 (-10,-21,10,-23)

L.Sliacka, B.Sliacka, M.Mrnková, J.Pásztorová, T.Štefániková, N.Klenbuszová (S.Alcnauerová)

Kadetky Iskry nastúpili v zápase o konečné piate miesto s hráčkami z Čadce. Domáce v silne oslabenej zostave sa trocha pomalšie rozbiehali, museli si zvyknúť na seba pretože v takejto zostave ešte ani nehrali. Trvalo dva sety kým sa ich hra zlepšila. Prvé dva sety jasne vyhrali hosťujúce hráčky. Tretí set po zlepšenej hre vyhrali domáce hráčky. Aj štvrtý set bol vyrovnaný až do konca, ale záver patril hosťujúcim hráčkam a set vyhrali 20:25 a zápas 3:1.

Druhý zápas bol vyrovnanejší. Prvý set však úplne ovládli hráčky z Kysúc. Druhý set bol ako na hojdačke. Záver setu však opäť patril hosťujúcim hráčkam. Tretí set hráčky Iskry nedovolili svojmu súperovi vôbec nič a set jasne vyhrali. Štvrtý set sa rozhodoval v koncovke v ktorej aj zo šťastím vyhrali hráčky Čadce.

Dievčatám patrí poďakovanie za predvedené výkony. Aj keď prehrali ich hra nebola zlá a s výkon družstva som spokojný.