TJ Novoť – VK ISKRA Hnúšťa

3:0  (17,10,15) a 3:1 (14,24,-22,24)

L.Sliacka, M.Mrnková, B.Sliacka, N.Václaviková, M.Hochmannová, M.Jakubcová, liberka L.Tokárová  (P.Kvetková)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, I.Pasiar

Iskra cestovala na Oravu k súperovi bez svojich opôr P.Durišovej, Z.Vojtekovej a K.Ďurindovej. V prvom zápase sa zniesol v úzkej a krátkej telocvične na Hnúšťanky uragán domácich servisov a útokov. Iskra si nevedela poradiť najmä s vysokými, kvalitnými domácimi blokmi. Zaskočená iskra nenašla zodpovedajúcu odpoveď na domáce súperky. Prvý zápas sa skončil jednoznačnou výhrou domácich 3:0.

Druhý zápas v prvom sete pokračovala Iskra v kŕčovitom prejave s mnohými vlastnými chybami v poli. Od druhého setu sa však dievčatá vzchopili. Celý druhý set viedli do stavu 23:18. Od tohto bodu sa nevedeli dostať k rozhodujúcemu útoku. Domáce vyrovnali a nakoniec i vyhrali set 26:24. Tretí set Hnúšťanky znovu viedli po celý čas. V závere sa znova strachovali o set, ktorý predsa nakoniec vyhrali 25:22. Štvrtý set domáce od začiatku viedli stále o bod, či dva body. Hnúšťanky sa nevzdávali a stav vyrovnali na 20:20, 23:23, 24:24, ale to bolo všetko, pretože nenašli recept ako položiť loptu. Druhý zápas po oveľa lepšom výkone prehrali 1:3.