VK ISKRA Hnúšťa – TJŠK VK Krupina

2:3 (16,-19,-21,21,-14) a 3:0 (20,18,16)

L.Sliacka, P.Ďurišová, N.Václaviková, B.Sliacka, L.Tokárová, M.Hochmannová, (J.Pásztorová, N.Klembuszová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, I.Pasiar

V predohrávanom poslednom kole na domácej pôde sa stretli Hnúšťanky so svojimi tradičnými rivalkami z Krupiny. Prvý zápas sa začal vyvíjať priaznivo v prospech domácich, ktoré jasne najmä zásluhou servisu vyhrali prvý set. Lenže postupne stratou koncentrácie a ľahkovážnosťou dovolili dominovať hostkám, ktoré sa ujali vedenia 2:1 na sety. Domáce kadetky však vyrovnali stav na 2:2 a začalo sa odznova, v skrátenom piatom sete. Domácim sa zranila smečiarka B.Sliacka, takže na lavičke zostala už len jediná striedajúca. Set dlho vyhrávali hostky a domáce sa dotiahli až za stavu 11:11. Dokonca sa ujali vedenia 13:11, ale zasa vlastnými chybami sa pripravili o zvrat a nakoniec set prehrali v koncovke 16:14.

Druhý zápas sa odvíjal celkom inak. Od začiatku do konca Iskra kontrolovala priebeh zápasu. Hostky akoby vypli a nevedeli sa postaviť na odpor skoncetrovaným hráčkam Iskry. Druhý zápas zaslúžene vyhrali domáce dievčatá, ktoré ukázali viac chuti a bojovnosti.