VK Milanotrade Banská Bystrica – VK ISKRA Hnúšťa

0:3 (-14,-11,-20) a 1:3 (-12,20,-16,-24)

L.Sliacka, P.Ďurišová,  M.Mrnková, B.Sliacka, P.Kvetková, M.Hochmannová, liberka L.Tokárová, (N.Václaviková, M.Jakubcová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, I.Pasiar

Hnúšťanky začali sústredene, s kvalitným útočným servisom, s ktorým si nevedeli domáce poradiť. K tomu Iskra hrala s chuťou i na sieti, a tak v prvom zápase to bola lekcia hostiek domácim z volejbalových kapitol, takže výsledok a hladké víťazstvo 3:0 bolo zaslúžené.

Druhý zápas začal bezproblémovo a Hnúšťanky vysoko i ľahko zvládli prvý set. Lenže to bol zlom v zápase, pretože sa Hnúšťanky uspokojili a nesústredili na hru. Domáce získali v druhom sete osembodové vedenie, ktoré neboli schopné hráčky Iskry do konca setu zlikvidovať. Hoci sa v treťom sete vrátili Hnúšťanky do pohody, nebolo to už ono. Zreteľné trápenie bolo vidno v štvrtom sete, ktorý Iskra doslova dotrápila do víťazného konca, a to najmä vďaka chladnokrvnosti L.Sliackej a M.Mrnkovej, ktoré vzali zodpovednosť na seba.