TJ Slávia TU Zvolen – VK ISKRA Hnúšťa

3:2 (23,16,-22,-5,11) a 1:3 (-20,30,-21,-14)

L.Sliacka, B.Sliacka,  M.Mrnková, N.Václaviková , P.Kvetková, M.Hochmannová, liberka L.Tokárová, (M.Jakubcová, J.Pásztorová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, I.Pasiar

Mladé Hnúšťanky začali veľmi rozpačito, mdlo. Až za stavu 0:2 na sety sa rozhodli, že pôjdu hrať volejbal. Po štvrtom sete, keď spustili uragán na domácich, nik sa neodvážil vsadiť na domáce družstvo. Lenže hostky sa akosi uspokojili, hrali laxne bez chuti a snahy. Hnúšťanky štyrmi nepochopiteľnými zásahmi za sebou v závere piateho setu darovali víťazstvo domácim. Domáce si zaslúžili vyhrať prvý zápas najmä snahou a pozornosťou, ktorá chýbala Iskre.

Druhý zápas začala Iskra s chuťou a pozorne bombardovala obranný val domácich. Po víťaznom sete sa však dievčatá znova uspokojili s priebehom zápasu a rozohratý set 23:19 vo svoj prospech prehrali vlastnými ustráchanými loptami 30:32. Následne si konečne Hnúšťanky dali pozor v poli a kľudne uhrali zvyšnú časť druhého zápasu vo svoj prospech a tak i zápas 3:1.