M SR OM kadetky – juh
TJ ŠK VK Krupina – VK Iskra Hnúšťa
0:3 (-24,12,-20) a 2:3 (-24,23,-10,18,-8)

L.Sliacka, B.Sliacka, M.Mrnková, M.Hochmannová, P.Kvetková, N.Klenbuszová

Kadetky Iskry vycestovali na svoj zápas v zdecimovanej zostave, keďže tri hráčky ostali doma pre chorobu a staršie žiačky odmietli na zápas nastúpiť. Napriek tejto situácií sa dievčatá zomkli a z Krupiny si priniesli domov dve cenné víťazstvá. Prvý zápas bol z ich strany veľmi dobrý. Bojovali o každú loptu darila sa im hra a tak prvý zápas s prehľadom vyhrali 3:0. Iba prvý set bol vyrovnaný, keď sa rozhodovalo v závere setu. Druhý a tretí set jasne ovládli hráčky Iskry.

Druhý zápas sa opäť začal vyvíjať v ich prospech. Prvý set v koncovke dokázali vyhrať. Druhý set po zbytočných chybách  v závere setu vyhrali domáce hráčky. Tretí set ovládli opäť hráčky Iskry, ktoré najmä výbornému podaniu set hladko vyhrali. Štvrtý set patril domácim hráčkam ktoré využili veľkú nekoncentrovanosť hosťujúcich hráčok a set vyhrali. Do rozhodujúceho piateho setu však už hráčky Iskry vstúpili pozorne a nič nenechali na náhodu. Vyhrávali po celý set a nedovolili domácim ani len pomyslieť na zisk bodov. Dievčatám patrí poďakovanie za obetavosť a za hru, ktorú v Krupine predviedli, ale najmä za to že sa na zápas nevykašlali a podržali dobré meno klubu. Uvedomiť si však musia, že len sústredenou hrou všetkých dievčat sa dá dosiahnuť víťazstvo.