VK ISKRA Hnúšťa – TJ Slávia TU Zvolen

3:0 (17,14,7) a 3:1 (11,25,-25,19)

L.Sliacka, B.Sliacka, N.Václaviková, P.Ďurišová ,P.Kvetková,M.Hochmannová,liberka L.Tokárová  (N.Klembuszová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, I.Pasiar

Hnúšťanky podali dva rozdielne výkony. V prvom zápase doslova prevalcovali servisom a pozornou hrou svojho súpera. Najmä v treťom sete to bol doslova koncert útočného servisu. To čo prešlo späť, Iskra trestala rozhodným útokom. Asi tento ľahký priebeh prvého zápasu ublížil domácim, pretože v druhom stretnutí po ľahkom prvom sete domáce poľavili v pozornosti. Súper to využil, chytil sa šance a zápas sa zbytočne zdramatizoval. Domáce kadetky hromadili vlastné chyby, prestali si dôverovať a druhý set zachraňovali v hodine dvanástej. Hoci prehrávali 21:17, 23:21 predsa koncovku úspešne zvládli 27:25. Tretí set však sa nepoučili, hrali naďalej ľahkovážne a set prehrali 25:27. Do štvrtého setu vstúpili domáce lepšie skoncentrované a ukľudnené. Hoci to nebol ani zďaleka ich výkon, postačil na víťazstvo v sete i v zápase 3:1