Kadetky si víťazstvom vybojovali siedmu priečku na Majstrovstvách Slovenskej republiky

18. 05. 2014 |

Prešov 16.-18. máj 2014

Majstrovstvá Slovenskej republiky kadetiek

MŠK Žiar nad Hronom – VK Iskra Hnúšťa

0:3 (-22,-24,-7)

M.Mrnková, M.Hochmannová, S.Vetráková, N.Klembuszová, I.Belicová, J.Pásztorová (T.Štefániková, L.Tokárová, L.Knechtová, L.Tomengová)

Hnúšťanky sa predsa dočkali víťazstva na M SR, a to dokonca bez straty setu. Po prvom vyhratom sete museli načrieť na dno svojich možností a schopností, aby zvrátili nepriaznivý stav 17:23 a následne odvrátili súperov setbal, keď vyhrali druhý set 26:24. Hnúšťanky sa týmto dostali do pohody a naopak súperky im prestali klásť väčší odpor, čo sa ukázalo i na vysokom skóre v prospech Iskry. Dievčatá v poslednom sete vyhrali vysoko 25:7 a víťazstvom 3:0 zavŕšili svoje účinkovanie na svojich druhých majstrovstvách SR v tejto sezóne.

Ďakujeme dievčatám i celému realizačnému tímu za reprezentáciu klubu a mesta v rámci finálových bojov Slovenska, kde pri konfrontácii so špičkou mládežníckeho volejbalu ukázali svoje volejbalové umenie.