OM SR staršie žiačky I. trieda

VK ISKRA Hnúšťa A – ŠKM Liptovský Hrádok

1:3 (-21,-26,29,-12) a 1:3 (17,-23,-15,-20)

B.Sliacka, M.Hochmannová, P.Kvetková, J.Pásztorová, M.Mrnková, N.Václaviková( S.Hosťovecká, Demianová)

Prvý zápas sa niesol v bojovnom duchu, obe družstvá hrali vyrovnanú partiu. Hráčky na oboch stranách predviedli pestrú a bojovnú hru. Po dramatickom treťom sete Hnúšťanky nezvládli koncovku a po sérii pokazených podaní prehrali set aj prvý zápas.

Druhý zápas začali domáce žiačky sústredene, čo im prinieslo vedenie 1:0 na sety. Škoda, že potom začali hromadiť vlastné chyby na podaní a pri ľahkých loptách od súpera. Tým dali možnosť súperovi, ktorý sa chytil taktovky i v druhom zápase. K tomu sa pridal miestami odovzdaný výkon Hnúšťaniek, čo uľahčilo súperovi cestu za zaslúženým víťazstvom i v druhom zápase.