3:0 (12,21,16) a 3:1 (21,17,-20,12)

Iskra A:

L.Tomengová, T.Vetráková, N.Rapčanová, N.Hroncová, K.Sojková, M.Krajčiová (M.Ďubeková, E.Prchalová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Hnúšťanky v prvom stretnutí si neverili, produkovali nesúrodú hru s nevynútenými chybami, čo hralo do karát domácim súperkám. Bojovnosťou a aktivitou domácim kontrovala jedine kapitánka Iskry, čo bolo málo. V druhom stretnutí sa máličko zlepšil výkon niektorých hráčok, ale aj tak to bol bojazlivý a ustráchaný výkon. Ak Iakra hrala pozornejšie, najmä na servise, ktorý predtým kazila, hneď sa hra vyrovnala. V druhom sete Iskre nestačilo ani vedenie 8:0, 12:2, set dievčatá doslova pustili. V treťom využili Hnúšťanky poľavenie domácich a set vyhrali, ale to bolo všetko. Domáce zaslúžene vyhrali obe stretnutia.