Mladšie žiačky A-čka v tuhom boji vo Zvolene s dvoma víťazstavmi

1:3 (24,-17,-7,-16) a 1:3 (23,-19,-24,-23)

Iskra A:

T.Vetráková, N.Rapčanová, L.Tomengová, N.Hroncová, J.Albertová, K.Sojková (T.Hochmannová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Mladšie žiačky A-čka vo veľmi pozmenenej zostave museli tuho bojovať na pôde Zvolena o vzácne body. Dievčatá začali ospalo, bojazlivo, bez zápalu. Len postupne začali veriť, že súpera môžu poraziť, ale len pozornou a pohyblivou hrou na všetkých postoch. Po zbytočne prehratom sete, zlepšili dievčatá svoj herný prejav a nedali tak šancu domácim dievčatám viacej bodovať. Víťazstvo 3:1 bolo zaslúžené.

Druhý zápas začal zasa nedôslednou hrou, najmä na sieti a po dotiahnutí náskoku domácich, nakoniec Hnúšťanky kapitulovali zbytočnými chybami. Následne po vyhratom druhom sete, nastal tuhý boj o každý bod, keď si v oboch koncovkách vydýchli víťazne Hnúšťanky. Iskra vyhrala hoci tesne, ale predsa aj druhé stretnutie 3:1.

Dievčatá si zaslúžia pochvalu, že nezložili zbrane a bojovali do samého konca.