VK ISKRA Hnúšťa A – VK Slovan Rimavská Sobota

3:0 (22,9,9) a 3:1 (22,-20,23,17)

L.Tomengová, P.Papová, M.Krajčiová, T.Vetráková, N.Rapčanová, J.Klincková (N.Hroncová, K.Sojková, J.Albertová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Mladšie žiačky A-čka začali bojazlivo s veľkou trémou. V prvom sete dlho prehrávali, až pri 17 –tom bode vyrovnali stav a začali bodovať. V ďalších setoch sa však chytili na servise, potom na sieti a začali jasne dominovať. Oba ďalšie sety vyhrali vysoko na 9 bodov. Do druhého zápasu nastúpili Hnúšťanky nesústredené a nerozcvičené, čo sa ukázalo aj na hre plnej chýb. Po ťažko vyhratom sete súper využil nesústredenosť a rozladenosť domácich a vyrovnal na 1:1. Do konca zápasu sa súperky striedali vo vedení a rozhodovalo sa až v koncovkách setov. Domáce sa bohužiaľ nepriblížili k svojmu prvozápasovému výkonu ani na 50%. Druhé víťazstvo bolo vydreté aj s pomocou súpera, ktorý sa tiež dopustil mnohých chýb.