2:3 (22,18,-21,-14,-11) a 3:1 (20,6,-17,19)

Iskra A:

L.Tomengová, T.Vetráková, N.Rapčanová, N.Hroncová, P.Papová, M.Krajčiová (K.Sojková, M.Ďubeková)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Mladé Hnúšťanky buď odsabotovali volejbal alebo ho celkom zabudli hrať. V prvom sete viedli 11:3 a vyzeralo to na jednoduchú záležitosť. Dievčatá však prestali celkom hrať, začali sa baviť a kazili aj to čo sa nedalo pokaziť. Po mnohých dohováraniach začali trochu hrať, ale to bol len zlomok toho čo ovládajú. Vo štvrtom sete viedli Hnúšťanky 18:3, následne súper ich takmer dotiahol, lebo Iskra prestala zasa hrať. Ledva sa podarilo vyhrať zápas 3:2. Zdalo sa, že si dievčatá vstúpia do svedomia, ale bolo to len prianie trénerov, ktorí boli bezmocný proti neochote hráčok. Vrchol sa udial v druhom sete druhého zápasu, keď dostali riadnu príučku od snaživého domáceho družstva v podobe debaklu 25:6. Hoci nasledne dievčatá zdvihli hlavu, ale stačilo to len na zisk setu, čím neodvrátili prehru 1:3.

Po zápase nebolo vôbec cítiť v družstve smútok či nespokojnosť s vlastným výkonom, skôr opačne.