MVK Poltár – VK Iskra Hnúšťa A
3:0 (15,13,9) a 3:1 (23,17,-20,22)

T.Štefániková,  B.Žúdelová, S.Alcnauerová, P.Kutliaková, B.Oravcová, N.Brndiarová, libero V.Sliacka (I.Belicová, Slováková)
Tréneri: M.Piliš

Pre nemoc mnohých hráčok nastúpili naše hráčky v silne pozmenenej zostave, čo sa prejavilo i na výkone družstva. S prvom sete prvého zápasu hrali s Poltárčankami, za ktoré hrali i hráčky hrávajúce stabilne za vyššie vekové kategórie držať krok a vyrovnanú partiu do stavu 15:12 vo svoj prospech, avšak od tohto stavu naše hráčky nedokázali zachytiť podanie súpera, set prehrali a aj napriek snahe sa vďaka veľmi slabému príjmu už nezmohli na odpor ani v ďalších setoch.
Do druhého zápasu nastúpila na post smečiarky Slováková, ktorá vo svojej premiére odohrala vcelku solídny zápas a aj celé družstvo predviedlo oveľa lepší výkon ako v prvom zápase, čím značne prispelo k vysokej kvalite celého zápasu. Za predvedený výkon napriek prehre treba dievčatá pochváli a veriť, že aj v nasledujúcich zápasoch zabojujú aspoň tak, ako v Poltári. Z jednotlivých hráčok odviedli veľmi dobrý výkon najmä B.Žúdelová v útočnej fáze a ako vždy T.Štefániková kvalitným podaním a organizáciou hry. Jediný rozdiel medzi súpermi bol v príjme podania, ktorý robil našim novým neskúseným hráčkam veľký problém, čo aj súper v konečnej fáze využil.