VK ISKRA Hnúšťa A – MVK Poltár

3:1 (11,-15,13,9) a 3:0 (4,13,12)

S.Vetráková, V.Sliacka, K.Šulyoková, L.Tokárová B.Humenová, B.Oravcová, (D.Ďurianová,  D.Lacková)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, M.Šuniarová

Hnúšťanky sa pustili servisom do súperiek, čo im prinieslo hladké vedenie i víťazstvo v prvom sete. Herne však zaostávali ďaleko za svojimi možnosťami a schopnosťami. Po prestriedaní v druhom sete sa nevedeli vysporiadať i s ľahkými loptami a ich ľahkovážnosť využil súper na víťazstvo v sete. Iskra sa síce pozbierala a zapísala si víťazstvo 3:1, ale herne sklamali najmä opory štartujúce v družstve A starších žiačok.

Druhý zápas sa začal znova tlakom na súpera najmä kvalitným servisom. Najmä L.Tokárová si zapísala asi dvanásť bodov vďaka servisu. Prvý set vysoko vyhrali 25:4.Lenže družstvo zasa nehralo, ale postávalo a malo problémy s odbitými loptami. Aj  ďalšie sety Iskra vyhrala a tak i zápas 3:0, ale hrou sklamali. Iskra vyhrala zaslúžene a prehratý set si môžu pripísať na vrub nekoncentrovanosti a ľahkovážnosti. Dievčatá si budú musieť uvedomiť, že volejbal je o niečom inom ak budú chcieť hrať túto krásnu športovú hru.