1:3 (-7,-13,16,-19) a 0:3 (–5,-12,-19)

Iskra A:

B.Žúdelová, I.Belicová, N.Perenčayová, D.Lacková, N.Brndiarová, B.Humenová (D.Ďurianová, K.Šulyoková, V.Sliacka)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, M.Šuniarová

Hnúšťanky začali svoje predposledné vystúpenie v základnej časti súťaže sústredené. Dievčatá nenechali na pochybách, kto je favoritom zápasu. V druhom sete po prestriedaní Iskra začala nesústredene, laxne a bez záujmu. Postupne, keď súper viedol 7:2 sa zobudili a začali hrať. Vyrovnali na 10:10 a od toho stavu, už nedali domácim šancu. Do tretieho setu nastúpili Hnúšťanky znova po prestriedaní nesústredené, rozhárané, akoby im vôbec nezáležalo na výsledku. Domáce sa chytili najmä na podaní, začali behať a Iskra sa položila. Aj štvrtý set sa niesol v nepeknom hernom prejave. Iskra sa nevedela dostať do hernej pohody. Iste im ublížili ľahké vyhraté dva sety a ich prehnaná istota, že súper na nich nestačí. Cez prestávku došlo v šatni k prečisteniu „hláv“, čo sa ukázalo na priebehu druhého zápasu. Dievčatá pristúpili celkom inak ku hre, ukázali niekoľko pekných volejbalových momentov a vyhrali 3:0 na sety. I v druhom zápase sa prestriedali všetky dievčatá v hre. Hnúšťanky si musia uvedomiť, že zahrávanie sa so súperom im nesvedčí a musia sa maximálne venovať hre bez zbytočných komentárov.