0:3 (-22,-20,-17) a 2:3 (-21,16,20,-12,-8)

Iskra A:

B.Žúdelová, A.Parobeková, D.Lacková, N.Perenčayová, V.Sliacka, B.Humenová (B.Oravcová, K.Šulyoková)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, M.Šuniarová

Hnúšťanky začali veľmi rozpačito a s chybami na podaní. Takmer celý set trvalo Iskre pokiaľ sa sústredili a dievčatá zistili, že majú hrať volejbal. Muselo prísť k dohovoru a k prestriedaniu, pokiaľ Iskra našla svoju tvár. Hoci výsledok 3:0 pre Iskru hovorí o jasnom víťazstve, na ihrisku to vyzeralo celkom inak. Vyspelé domáce družstvo sa nechcelo poddať a hral sa hodnotný volejbal pre túto vekovú kategóriu.

Druhý zápas sa začal znova rozpačito a nesústredene, čo vyvrcholilo v druhom a treťom sete, keď Iskra sa nevedela postaviť na odpor výborne podávajúcim domácim dievčatám. Za stavu 2:1 na sety pre domácich nastala posledná možnosť zabrať a zvrátiť výsledok zápasu. Dievčatá sa sústredili a jednoznačne ovládli hru, čo sa ukázalo najmä v piatom skrátenom sete. Dievčatá si zaslúžia pochvalu za bojovnosť a že sa vedeli pozviechať a zvrátiť nepriaznivý stav. I napriek tomu strata bodu mrzí, čo si môžu pripísať na svoj vrub Hnúšťanky, pre svoju nekoncentrovanosť a bavenie sa počas hry.