2:3 (19,19,-21,-12,-2) a 3:2 (18,18,-21,-22,7)

Iskra A:
I.Belicová, N.Brndiarová, B.Humenová, D.Lacková, N.Perenčayová, D.Ďurianová
Tréneri: Mgr. Š.Majeský, M.Šuniarová

Hnúšťanky pre neserióznosť niekoľkých spoluhráčok sa ráno stretli v počte 5, takže sa muselo družstvo ráno dopĺňať na šesticu. Začiatok prvého zápasu sa niesol v bojovnosti, ale i v jednoduchých chybách po ľahkých loptách od súpera. Postupne sa však Hnúšťanky vzchopili a pri stave 0:2 na sety začali zlepšovať svoju hru. Výkon Iskry gradoval o čom hovoria i sety, ktoré vyhrali 25:21, 25:12 a piaty skrátený set vyhrali na 2 body, a tak i prvý zápas.
Škoda, že sa dievčatá nepoučili z prvého zápasu a dopúšťali sa ľahkých chýb. Zápas sa vyvíjal  rovnako ako prvý, domáce vyhrávali 2:0 na sety a Iskra sa dotiahla na 2:2. Lenže v piatom sete už nemali Hnúšťanky takú iskru ako v prvom zápase a set prehrali, a tak i druhý zápas 2:3.
Šestica dievčat si zaslúži pochvalu za svoj výkon i bojovnosť a najmä za to, že hrdo zastupovali klubové farby Iskry, ktoré im neboli ľahostajné. Ukázali niekoľko pekných akcií a bojovnosť, čím vybojovali 3 body.