VK ISKRA Hnúšťa  – MVK Poltár

3:1 (-17,21,10,20) a 3:2 (-22,20,13,-11,11)

L.Knechtová, D.Lacková,, G.Balciarová, P.Papová, P.Vetráková, R.Vojteková (T.Vetráková,  M.Ďubeková, L.Tomengová, Z.Slatinská, J.Albertová, K.Sojková, V.Stahová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Hnúšťanky prekvapili oboma víťazstvami, na ktoré sa však museli sústrediť po nezodpovedných začiatkoch v oboch zápasoch. Ak sa sústredili na servis a hru v poli, nemali problém so súperom. Škoda len, že dievčatá málokedy využijú svoj potenciál, len keď na nich vytvorí tlak duo trénerov. Vždy až po dohovoroch si uvedomia svoje chyby, potom vedia uhrať aj ťažké lopty. Druhý vyhratý zápas mohli domáce vyhrať 3:1, len štvrtý set celkom odflákli a o víťazstvo museli tuho bojovať v piatom sete. Ten začali veľmi zle, prehrávali 2:6, ale sústredenou hrou ho dotiahli do víťazstva. Treba poďakovať všetkým dievčatám za víťazstva a držať im palce v ďalších bojoch.