3:0 (6,20,18) a 3:1 (13,-12,13,20)

Iskra :

G.Balciarová, P.Vetráková, P.Papová, R.Vojteková, T.Vetráková, L.Tomengová (M.Krajčiová, M.Ďubeková, T.Hanesová, N.Rapčanová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Dievčatá cestovali za súperom skoro ráno s odhodlaním podať čo najlepší výkon. Škoda, že toto odhodlanie zostalo len v slovnom prevedení, dievčatá nepretavili cieľ do výkonu. Dievčatá si škodia sami sebe svojou vojnou vo vnútri družstva, čo im narúša sústredenie sa na hru. Veľa pokazených servisov, nezvládnuté ľahké lopty zadarmo a bojazlivosť na ihrisku hralo do karát mladých Žiarčanok. Po výprasku v prvom sete prvého stretnutia a po dohovoroch prišlo menšie zlepšenie, ale to bolo na rozbehnutého súpera málo. Aj druhé stretnutie začala Iskra s chybami. V družstve sa nenašla pomaly hráčka, ktorá by nekopila vlastné chyby a tie čo sa snažili, nestačili na súperky. Sústredenosť a bojovnosť v druhom sete prinieslo ovocie v podobe presvedčivého víťazstva, lenže to bolo všetko. Družstvo sa snažilo ešte zabojovať a vyrovnať stav na 2:2 na sety, ale domáce boli proti.