3:2 (-20,-20,15,11,11) a 2:3 (11,24,-21,-23,-11)

Iskra :

D.Lacková, G.Balciarová, L.Knechtová, L.Tomengová, P.Papová, B.Oravcová (M.Krajčiová, T.Vetráková, N.Rapčanová, M.Ďubeková)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Hnúšťanky cestovali na horúcu pôdu do Poltára, kde sa stretli s A družstvom. Iskra začala celkom slušne a po prvých dvoch setoch vyhrávala 2:0 na sety. Hoci boli dievčatá upozornené, že sa musia sústrediť len na hru a viacej sa pohybovať, nedali si povedať. Hneď ich poľavenie využili domáce hráčky a zatlačili Hnúšťanky do defenzívy. Najhoršie na tom bolo, že kopili vlastné nevynútené chyby, keď za sebou pokazili 5 – 6 podaní, bez pričinenia sa súperových hráčok. Domáce dievčatá sa pozbierali a zvrat v zápase bol na svete, domáce zaslúžene vyhrali prvý zápas 3:2, k čomu im výdatne pomohli Hnúšťanky, keď okrem servisu kazili i jednoduché a ľahké lopty od súpera.

Druhý zápas začala Iskra znova laxne, bez ochoty bojovať, čo domáce  využili a rozbili Iskru 25:11. Po dohovore si dievčatá dali povedať a druhý set mali vo svojich rukách až do koncovky, ktorú si zasa sami prehrali, vlastnými jednoduchými chybami. V zlepšenom výkone Iskra pokračovala aj v treťom sete, dievčatá začali bojovať, sústredenou hrou v poli im nebola stratená žiadna lopta, prestali kaziť podanie a znova sa rodil zvrat v zápase, tentoraz v prospech Hnúšťaniek. Iskra ťažila s bojovnosti a z dobrého servisu, ktorý ich vrátil do zápasu. Piaty skrátený set už mali Hnúšťanky od začiatku pod kontrolou, a tak sa podelili bodovo s domácimi, keď druhý zápas vyhrali 3:2.

Dievčatá je potrebné pochváliť za bojovnosť a zvrat, ktorý zvládli, aj keď prvý stratený zápas hráčky isto teraz mrzí.