Mladšie žiačky úspešne zvládli zápas s Brusnom

VK ISKRA Hnúšťa – ŠK CVČ Brusno

3:0 (18,11,16) a 3:0 (14,24,17)

D.Lacková, G.Balciarová, P.Papová, P.Vetráková, L.Tomengová, R.Vojteková (T.Vetráková, M.Ďubeková, N.Rapčanová, Z.Slatinská, J.Albertová, K.Sojková, T.Hanesová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Hnúšťanky začali prvý zápas bez chuti, pohybu a s vlastnými chybami. Spamätali sa až po prestriedaní, keď sa začali lepšie pohybovať po ihrisku, ale trvalo to dosť dlho pokiaľ prišiel zlom. V ďalších setoch už jasne domáce dominovali a zaslúžene vyhrali zápas. Druhé stretnutie začala Iskra spoľahlivo, ale v druhom sete nastal vďaka nepozornosti  zvrat k horšiemu. Hnúšťanky prehrávali 14:6, 24:18 a vyzeralo to na stratený set. Dievčatá sa skoncentrovali a po prestriedaní urobili obrat a stratený set vyhrali. Následne vyhrali i tretí set a tak i druhý zápas.

Je potrebné zlepšiť sústredenosť a sledovať loptu, aby sa vyhli jednoduchým chybám v poli. Je badať zlepšenie v organizácii hry po lopte zadarmo.