3:0 (14,11,24) a 3:0 (6,24,17)

Iskra :

D.Lacková, L.Knechtová. G.Balciarová, P.Papová, R.Vojteková, L.Tomengová (P.Vetráková, M.Ďubeková, T.Hanesová, T.Vetráková, N.Rapčanová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Mladšie žiačky sa v podstate nabili samé svojimi nevynútenými chybami. Dievčatá sú schopné zahodiť aj také lopty, ktoré sa snáď ani nedajú pokaziť. Najväčšiu zásluhu na výkone má ich nekoncentrovanosť a ľahkovážny prístup k zápasu. Ak sa sústredia, majú šancu poraziť hociktorého súpera, ale nedotiahnu snahu do úspešného konca. Napríklad v treťom sete prvého zápasu prehrávala Iskra 10:19. Stav sa obrátil v prospech Iskry na 24:23, lenže pár neprehodených lôpt a bolo po víťazstve. V druhom zápase v druhom sete Iskra vyhrávala 20:10 a súper nebol schopný rozohrať súvislú akciu, lenže dievčatá začali kaziť jednu loptu za druhou, akoby sa vzopreli víťazstvu a prehrali i tento set. Je len na ich škodu, že nevedia vydať zo seba to čo majú natrénované. Musia si uvedomiť, že ak chcú vyhrávať, musia predovšetkým samé začať od seba a ukázať viac ochoty spolupracovať. Dúfajme, že to čo najskôr vyriešia a pozbierajú sily a chuť pre tento krásny šport, v ktorom sa formuje osobnosť len na základe sebaobetovania. Koľko dajú do volejbalu, len toľko môžu očakávať späť a presadiť sa.