0:2 (-21,-7)

Iskra A: L.Javorová, N.Piaterová, N.Michalková, K.Kvetková ( S.Lauríková,  V.Bubelíniová)

MVK Poltár A – VK Iskra Hnúšťa B

2:0 (16,12)

Iskra B: Z.Ridzoňová, E.Pastorková, Z.Stejskalová, E.Boľfová (V.Strelníková, K.Svinčiaková)

MVK Poltár B – VK Iskra Hnúšťa B

2:1 (21,-18,13)

Iskra B: Z.Ridzoňová, E.Pastorková, Z.Stejskalová, E.Boľfová (V.Strelníková, K.Svinčiaková )

MVK Poltár A – VK Iskra Hnúšťa A

1:2 (14,-10,-12)

Tréneri: Š.Majeský, S.Tomčík

Hnúšťanky po troch kolách v šestkovom volejbale presedlali  aj na menšie ihrisko 7 x 7 metrov, aby hájili farby klubu vo volejbale štyroch proti štyrom. Družstvo A sa znova nevyhlo veľkým výkyvom vo výkonnosti ako v sobotu, čo sa prejavilo najmä v pohybe po ihrisku a bojovnosti. Dievčatá proti súperovmu B družstvu takmer odstáli prvý set. Po dohovore trénermi sa zobudili a súperky prevalcovali na 7 bodov. Proti Poltáru A sa to znova opakovalo, akoby si dievčatá vôbec neverili, znovu mali nohy i ruky zviazané a ich výkon v prvom sete neveštil nič dobré. Ale zasa po obrátke si dali dievčatá poradiť a pomohli i striedania a vyrovnali na 1:1. Tretí set po viacerých nevynútených chybách Iskra prehrávala po obrátke 7:8. pomohlo dva oddychové časy a Iskra A dotiahla zápas do vytúženého víťazstva.

Družstvo B hralo bojovnejšie, hoci proti súperkám z A družstva nezvládli podľa predstáv zápas, ale v súboji B družstiev po prvom prehratom sete, začali bojovať a vyrovnali stav na 1:1. Tretí set dievčatá tesne viedli a v závere to bolo 12:10, lenže po viacerých pokazených podaniach posadili domáce na koňa a tie to využili na víťazstvo domácich 2:1. Po prvom kole vedie bez prehry Iskra A, dievčatá čaká odveta na domácej pôde, kedy sa rozhodne, ktoré prvé dve družstvá postúpia ďalej. Držíme našim palce v ďalších bojoch. Najbližšie ich čaká výjazd do Detvy na šestkový volejbal.