Mladšie žiačky zakončili sezónu na štvrtom mieste s dvoma víťazstvami

MVK Poltár B – VK ISKRA Hnúšťa

1:3 (-23,26,-21,-19) a 1:3 (-19,-29,5,-17)

G.Balciarová, P.Papová, T.Vetráková, L.Tomengová, Z.Slatinská, N.Rapčanová (M.Ďubeková, T.Hanesová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Mladé Hnúšťanky si predohrali posledné stretnutie v Poltári, v ktorom si zabezpečili konečné pekné štvrté miesto v konečnom poradí súťaže. Na posledné stretnutie cestovalo len osemčlenné družstvo. Dievčatá začali rozpačito a horko-ťažko vybojovali prvý set v závere, hoci vyhrávali počas setu. Druhý set prehrali svojou nesústredenosťou, keď hrali bez pohybu a zápalu. Hoci Iskra vyhrávala 24:21, dievčatá vlastnými chybami darovali set domácim. Následne sa však vzchopili a oba sety vyhrali a tak i prvé stretnutie 3:1.Druhé stretnutie sa vyvíjalo jasne v prospech Iskry, lenže v druhom sete po vedení 6-7 bodov museli Hnúšťanky tuho bojovať o víťazstvo v sete, ktorý skončil 31:29. Hoci Iskra viedla 2:0 na sety, v treťom sete si utŕžili riadny výprask, keď prehrali set 5:25. Vo štvrtom sete sa dievčatá sústredili viacej na hru a vyhrali tak i druhé stretnutie 3:1

Dievčatá podali svoj podpriemerný výkon, keď až na jednu hráčku zaostali ďaleko za svojimi možnosťami i schopnosťami.

Záverom ďakujeme všetkým dievčatám, ktoré nastúpili a odohrali sezónu za mladšie žiačky i staršie žiačky B. Držíme im palce v ďalšom volejbalovom raste, nech sa im darí a nech vzorne a úspešne reprezentujú nielen volejbalový klub ale i naše mesto Hnúšťa.