PALAS VK Levice víťazom X.ročníka Memoriálu Michala Lumnitzera

31. 08. 2014 |

Volejbalový klub ISKRA Hnúšťa

usporiadal 30.8.2014

X.Ročník Memoriál Michala Lumnitzera

vo volejbale junioriek

Na turnaji sa zúčastnilo deväť družstiev: ŠVK Tatran Banská Bystrica, TJ Sávia TU Zvolen, ŠKM Liptovský Hrádok, PALAS VK Levice, MŠK Žiar nad Hronom,

TJŠK VK Krupina, MVK Poltár, VK Iskra Hnúšťa A, VK Iskra Hnúšťa B

Rozhodcovia turnaja :Mgr. Milan Rutkay, Dušan Abelovský

Výsledky základných skupín:

Skupina A

A      

X. ročník volejbalového

turnaja junioriek

Memoriál Michala Lumnitzera

HNÚŠŤA, 30.8.2014

1.

MŠK

ŽIAR NAD

HRONOM

2.

ŠVK TATRAN

BANSKÁ

BYSTRICA

3.

VK

ISKRA

HNÚŠŤA  A

Skóre

Body Miesto

1.

MŠK

Žiar nad Hronom


2:0

(50:33)

0:2

(41:50)

2:2

(91:83)

2 2.

2.

ŠVK Tatran

Banská Bystrica

0:2

(33:50)


0:2

(34:50)

0:4

(67:100)

0 3.

3.

VK  Iskra

Hnúšťa  A

2:0

(50:41)

2:0

(50:34)


4:0

100:75)

4 1.

Poradie zápasov “A“

Zápas

Výsledok zápasu Výsledok setov
1. ŠVK Tatran Banská Bystrica VK  Iskra Hnúšťa  A 0:2 -15,-19
2. MŠK Žiar nad Hronom ŠVK Tatran Banská Bystrica 2:0 21,12
3. VK  Iskra Hnúšťa  A MŠK Žiar nad Hronom 2:0 18,23

Skupina B

B      

X. ročník volejbalového

turnaja junioriek

Memoriál Michala Lumnitzera

HNÚŠŤA, 30.8.2014

1.

ŠKM

LIPTOVSKÝ

HRÁDOK

2.

TJ SLÁVIA

TU

ZVOLEN

3.

VK

ISKRA

HNÚŠŤA  B

Skóre

Body Miesto

1.

ŠKM

Liptovský Hrádok


2:1

(58:53)

2:0

(50:18)

4:1

(108:79)

4 1:

2.

TJ Slávia TU

Zvolen

1:2

(53:58)


2:0

(50:21)

3:2

(103:79)

2 2.

3.

VK  Iskra

Hnúšťa  B

0:2

(18:50)

0:2

(21:50)


0:4

(39:100)

0 3.

Poradie zápasov “B“

Zápas Výsledok zápasu Výsledok setov
1. TJ Slávia TU Zvolen VK  Iskra Hnúšťa  B 2:0 7,14
2. ŠKM Liptovský Hrádok TJ Slávia TU Zvolen 2:1 -17,18,13
3. VK  Iskra Hnúšťa  B ŠKM Liptovský Hrádok 0:2 -5,-13

Skupina C

C      

X. ročník volejbalového

turnaja junioriek

Memoriál Michala Lumnitzera

HNÚŠŤA, 30.8.2014

1.

PALAS

VK

LEVICE

2.

TJŠK

VK

KRUPINA

3.

MVK

POLTÁR

Skóre

Body Miesto

1.

PALAS VK

Levice


2:0

(50:42)

2:0

(50:32)

4:0

(100:84)

4 1.

2.

TJŠK VK

Krupina

0:2

(42:50)


2:1

(60:55)

2:3

(102:105)

2 2.

3.

MVK

Poltár

0:2

(32:50)

1:2

(55:60)


1:4

(87:110)

4 3.

Poradie zápasov “C“

Zápas Výsledok zápasu Výsledok setov
1 TJŠK VK Krupina MVK Poltár 2:1 15,-21,14
2. PALAS VK Levice TJŠK VK Krupina 2:0 19,23
3. MVK Poltár PALAS VK Levice 0:2 -19,-13

Skupina o 1.-3. miesto

D      

X. ročník volejbalového

turnaja junioriek

Memoriál Michala Lumnitzera

HNÚŠŤA, 30.8.2014

1.

VK

ISKRA

HNÚŠŤA  A

2.

ŠKM

LIPTOVSKÝ

HRÁDOK

3.

PALAS

VK

LEVICE

Skóre

Body Miesto

1.

VK  Iskra

Hnúšťa  A


0:2

(29:50)

0:2

(33:50)

0:4

(62:100)

0 3.

2.

ŠKM

Liptovský Hrádok

2:0

(50:29)


1:2

(57:60)

3:2

(107:89)

2 2.

3.

PALAS VK

Levice

2:0

(50:33)

2:1

(60:57)


4:1

(110:90)

4 1.

Poradie zápasov “D“ skupiny o 1. – 3. miesto:

Zápas Výsledok zápasu Výsledok setov
1. ŠKM Liptovský Hrádok PALAS VK Levice 1:2 17,-25,-10
2. VK  Iskra Hnúšťa  A ŠKM Liptovský Hrádok 0:2 -13,-16
3. PALAS VK Levice VK  Iskra Hnúšťa  A 2:0 16,17

Skupina o 4.- 6. miesto

E      

X. ročník volejbalového

turnaja junioriek

Memoriál Michala Lumnitzera

HNÚŠŤA, 30.8.2014

1.

MŠK

ŽIAR NAD

HRONOM

2.

TJ SLÁVIA

TU

ZVOLEN

3.

TJŠK

VK

KRUPINA

Skóre

Body Miesto

1.

MŠK

Žiar nad Hronom


0:2

(33:50)

0:2

(43:50)

0:4

(76:100)

0 6.

2.

TJ Slávia TU

Zvolen

2:0

(50:33)


0:2

(42:50)

2:2

(92:83)

2 5.

3.

TJŠK VK

Krupina

2:0

(50:43)

2:0

(50:42)


4:0

(100:85)

4 4.

Poradie zápasov “E“ skupiny o 4. – 6. miesto:

Zápas Výsledok zápasu Výsledok setov
1. TJ Slávia TU Zvolen TJŠK VK Krupina 0:2 -18,-24
2. MŠK Žiar nad Hronom TJ Slávia TU Zvolen 0:2 -18,-15
3. TJŠK VK Krupina MŠK Žiar nad Hronom 2:0 22,21

Skupina o 7.- 9. miesto

F

X. ročník volejbalového

turnaja junioriek

Memoriál Michala Lumnitzera

HNÚŠŤA, 30.8.2014

1.

ŠVK TATRAN

BANSKÁ

BYSTRICA

2.

VK

ISKRA

HNÚŠŤA  B

3.

MVK

POLTÁR

Skóre

Body Miesto

1.

ŠVK Tatran

Banská Bystrica


2:0

(50:28)

2:1

(49:58)

4:1

(99:86)

4 7.

2.

VK  Iskra

Hnúšťa  B

0:2

(28:50)


0:2

(28:50)

0:4

(56:100)

2 9.

3.

MVK

Poltár

1:2

(58:49)

2:0

(50:28)


3:2

(108:77)

4 8.

Poradie zápasov “F“ skupiny o 7. – 9. miesto:

Zápas Výsledok zápasu Výsledok setov
1. VK  Iskra Hnúšťa  B MVK Poltár 0:2 -14,-14
2. ŠVK Tatran Banská Bystrica VK  Iskra Hnúšťa  B 2:0 16,12
3. MVK Poltár ŠVK Tatran Banská Bystrica 1:2 9,-23,-10

Konečné poradie turnaja:

  1. PALAS VK Levice
  2. ŠKM Liptovský Hrádok
  3. VK Iskra Hnúšťa A
  4. TJŠK VK Krupina
  5. TJ Slávia TU Zvolen
  6. MŠK Žiar nad Hronom
  7. ŠVK Tatran Banská Bystrica
  8. MVK Poltár
  9. VK Iskra Hnúšťa B

foto M.Kušpál