Pohár mesta putuje do Poltára

21. 09. 2014 |

VK Iskra usporiadala

XI. ročník Pohár mesta

vo volejbale mladších žiačok

 

V sobotu 20.IX.2014 otvoril primátor mesta Mgr. Michal Bagačka XI. ročník volejbalového turnaja mladších žiačok o Pohár mesta. Osem družstiev bojovalo počas celého dňa o víťazstvá. Turnaja sa zúčastnili mladučké adeptky volejbalu zo Žiaru nad Hronom, Levíc, Poltára, Krupiny, Liptovského Hrádku a domácej Hnúšte. Večer bolo jasné konečné poradie družstiev turnaja:

  1. MVK Poltár
  2. Palas VK Levice
  3. VK Iskra Hnúšťa A
  4. ŠKM Liptovský Hrádok B
  5. VK Iskra Hnúšťa B
  6. TJŠK VK Krupina
  7. MŠK Žiar nad Hronom
  8. ŠKM Liptovský Hrádok A

VK Iskra Hnúšťa ďakuje za podporu a sponzorstvo Mgr. Michalovi Bagačkovi a p. Dušanovi Ďubekovi.

A

XI. ročník volejbalového

turnaja mladších žiačok

Pohár mesta

 Hnúšťa, 20.9.2014

1.
VK  ISKRAHNÚŠŤAA
2.ŠKMLIPTOVSKÝHRÁDOK B 3.TJŠKVKKRUPINA 4.
MŠKŽIAR NAD HRONOM

Skóre

Body Miesto

1.

VK  Iskra

Hnúšťa  A

1:2(52:64) 2:0(50:20) 2:0(50:18) 5:2(152:102) 4 2.

2.

ŠKMLiptovský Hrádok B 2:1(64:52) 2:0(50:15) 2:0(50:15) 6:1(114:82) 6 1.

3.

TJŠK VK

Krupina

0:2(20:50) 0:2(15:50) 2:0(50:26) 2:4(85:126) 2 3.

4.

MŠKŽiar nad Hronom 0:2(18:50) 0:2(15:50) 0:2(26:50) 0:6(59:150) 0 4.

Poradie zápasov “A“ skupiny:

Zápas Výsledok zápasu Výsledok setov
VK Iskra Hnúšťa A MŠK Žiar nad Hronom 2:0 10,8
ŠKM Liptovský Hrádok B TJŠK VK Krupina 2:0 5,10
MŠK Žiar nad Hronom TJŠK VK Krupina 0:2 10,16
VK Iskra Hnúšťa A ŠKM Liptovský Hrádok B 1:2 -13,23,-14
ŠKM Liptovský Hrádok B MŠK Žiar nad Hronom 2:0 10,5
TJŠK VK Krupina VK Iskra Hnúšťa A 0:2 -8,-12

 

XI. ročník volejbalového

 turnaja mladších žiačok

Pohár mesta

Hnúšťa, 20.9.2014

1.VK  ISKRAHNÚŠŤAA 2.PALASVKLEVICE 3.ŠKMLIPTOVSKÝHRÁDOK A 4.MVKPOLTÁR

Skóre

Body Miesto

1.

VK  Iskra

Hnúšťa  B

0:2(29:50) 2:0(50:24) 0:2(12:50) 2:4(91:124) 2 3.

2.

Palas VKLevice 2:0(50:29) 2:0(50:28) 0:2(32:50) 4:2(132:107) 4 2.

3.

ŠKMLiptovský Hrádok A 0:2(24:50) 0:2(28:50) 0:2(10:50) 0:4(62:150) 0 4.

4.

MVKPoltár 2:0(50:12) 2:0(50:32) 2:0(50:10) 6:0(150:55) 6 1.

Poradie zápasov “B“ skupiny:

Zápas Výsledok zápasu Výsledok setov
VK Iskra Hnúšťa B MVK Poltár 0:2 -10,-2
Palas VK Levice ŠKM Liptovský Hrádok A 2:0 12,16
MVK Poltár ŠKM Liptovský Hrádok A 2:0 4,6
VK Iskra Hnúšťa B Palas VK Levice 0:2 9,20
Palas VK Levice MVK Poltár 0:2 -22,-10
ŠKM Liptovský Hrádok A VK Iskra Hnúšťa B 0:2 -11,-13

Semifinále  – Poradie zápasov o 1. – 4. miesto

Zápas

Výsledok zápasu Výsledok setov
1. ŠKM Liptovský Hrádok B Palas VK Levice 1:2 -7,13,-11
2. MVK Poltár VK Iskra Hnúšťa A 2:0 19,22

Finále o 3.- 4. miesto

3. ŠKM Liptovský Hrádok B VK Iskra Hnúšťa A 0:2 -25,-13

Finále o 1.-2. miesto

4. Palas VK Levice MVK Poltár 0:2 -19,-24

Semifinále  – Poradie zápasov o 5. – 8. miesto

Zápas

Výsledok zápasu Výsledok setov
1. TJŠK VK Krupina ŠKM Liptovský Hrádok A 2:1 16,-19,15
2. VK Iskra Hnúšťa B MŠK Žiar nad Hronom 2:0 16,6

o 7.- 8. miesto

3. ŠKM Liptovský Hrádok A MŠK Žiar nad Hronom 0:2 -23,-14

o 5.-6. miesto

4. TJŠK VK Krupina VK Iskra Hnúšťa B 0:2 -9,-20