3 : 1 (23,-27,20,12) a 0 : 3 (-19,-13-19)

P.Slivková, T.Krekáňová, Z.Blahová, A.Bukviarová, L.Tokárová, L.Sliacka

Tréneri : Mgr. Š.Majeský, Mgr. M.Križanová

Hnúšťanky vycestovali vo veľmi oklieštenej zostave, s minimálnym možným počtom hráčok. Zranenia a choroby vyradili ostatné z hry.

Prvý zápas bol akoby z ďalekej minulosti, dievčatá hrali nervózne, nedôverovali si a vyrábali nespočetne veľa nevynútených chýb. Liberka L.Tokárová nastúpila na blokárskom poste a L.Sliacka na poste univerzálnej hráčky. V prvom sete obe strany veľa chybovali a striedali sa vo vedení. Koncovka vyšla v prospech domácich. Druhý set sa Hnúšťanky trocha vzchopili, viedli celý set, ale záver sa zdramatizoval, skončil víťazstvom Iskry 29 : 27. tretí set začala Iskra dobre ale zasa sa dievčatá porazili samé, vlastnými chybami. Posledný set už Iskra rezignovala a nekládla väčší odpor.

Na druhý zápas nastúpili Hnúšťanky s odvážnejším herným prejavom a chuťou odčiniť i v tejto zostave výsledok prvého zápasu. V druhom zápase podali kolektívne oveľa kvalitnejší výkon ako v prvom. Všetky zabojovali, hrali obetavo v poli. Bolo to akoby nastúpili celkom iné hráčky. Vyšlo im niekoľko pekných lôpt, začali si viac dôverovať a výsledok sa ukázal. Kvalitnejší servis, pozornosť v poli a najmä výrazne menší počet vlastných chýb priniesol úspech v podobe víťazstva 3 : 0. Najmä druhý set bol jasne v réžii Iskry, keď dievčatá hrali svoju hru. V týchto momentoch sa darilo Iskre na sieti vďaka kvalitnej hre nahrávačky A.Bukviarovej, ktorá výrazne zlepšila svoj pohyb a adresnosť lôpt. V treťom sete domáce začali hroziť a za stavu 6 : 2 pre domáce si Iskra vzala oddychový čas na skoncentrovanie sa, čo sa aj podarilo. Hnúšťanky prevzali taktovku do vlastných rúk a v závere P.Slivková dokončila štyrmi servismi set i druhý zápas.