OM SR kadetky I.trieda – stred

3:1 (14,18,-22,15) a 3:0 (24,15,12)

L.Sliacka, P.Ďurišová, L.Tokárová, M.Hochmannová, N.Václaviková, N.Klembuszová ( D.Dolezsová)

Tréneri : Mgr. Š.Majeský, I.Pasiar

Hnúšťanky pred vycestovaním za súperom sa navštevovali a zháňali aspoň základnú šestku na odohratie zápasu na Liptove. Skombinované družstvo z troch kadetiek a štyroch starších žiačok si nedávalo nádej na čo i len uhratie setu. O to bolo príjemnejšie hľadieť na nich ako sa zlepšovali od set k setu. Trochu trvalo kým si našli na ihrisku svoje miesta. Rožky začali vytŕčať už v druhom sete. Tretí však od začiatku viedli do úspešného konca. Určite to bolo prekvapením, keď domáce stratili set.

Druhý zápas začali Hnúšťanky sústredene, viedli od začiatku 3-4 bodovým rozdielom v prvom sete. Škoda záveru, ktorý vyznel v prospech domácich. Od tejto chvíle niektorým hráčkam dochádzala istota a v závere druhého setu už bolo jasné, že sa im nepodarí uhrať set ako v prvom zápase. Veľmi dobre dirigovala hru kapitánka L.Sliacka a s hlavnou oporou družstva P.Ďurišovou (hrala so sebazaprením, s narazeným stehenným svalom zo soboty), ktorá útočila takmer zo všetkých možných pozícii. Pôvodne liberka, teraz smečiarka L.Tokárová pozbierala mnoho lôpt a podržala družstvo v hre. Pochvalu si zaslúžia žiačky M.Hochmannová a najmä debutantky N.Klembuszová na poste univerzálky a N.Václaviková.