VK ISKRA Hnúšťa – ŠKM Liptovský Hrádok B

2:3 (13,18,-21,-23,-13) a 3:1 (13,20,-15,15)

D.Lacková, P.Vetráková, L.Tokárová, L.Tomengová, L.Knechtová, R.Vojteková (P.Papová, T.Vetráková, N.Hroncová)

Tréneri: Mgr. Š.Majeský, P.Polčáni

Hnúšťanky zľahka, hoci s chybami vyhrávali 2:0 na sety. Dievčatá i napriek upozorneniam nespozorneli, začali kopiť chyby vo všetkých herných činnostiach a začali prehrávať, Vo štvrtom sete vyhrávali 9:2, zasa kazili lopty, servis a súper vyrovnal na 2:2. V piatom sete Hnúšťanky vyhrávali 10:8, 12:10, ale vlastnými chybami neprekonali snaživého súpera, ktorý vyhral zaslúžene zápas 3:2. Aj druhý zápas začali dievčatá víťazstvom v dvoch setoch. Lenže ich hra neladila a netešila. Dievčatá hrali bez slova a akoby bez záujmu. Zasa prehrali tretí set. Našťastie sa v štvrtom sete vzchopili a vyhrali tak druhé stretnutie 3:1.

Hráčky si však musia spytovať svedomie za svoj výkon si vôbec nezaslúžia čo i len slovo chvály. Ak chcú byť úspešné, musia pridať najmä na pozornosti a aktívnosti na ploche.