Staršie žiačky A napodobnili juniorky víťazstvami

VK Iskra Hnúšťa A – TJ Mladosť Považská Bystrica

3:2 (-25, 11, 17, -18, 9) a 3:0 ( 20, 10, 13)

T.Štefániková, M.Mrnková, B.Žúdelová, P.Kutliaková, L.Tokárová, S.Vetráková, libero K.Sulyoková, V.Sliacka (J.Pásztorová, N.Brndiarová, , S.Alcnauerová, Doményová, I.Belicová)

Tréneri: M.Piliš

V prvom zápase sa domáce hráčky trápili a bolo na nich vidno vianočnú prestávku. Kazili podania, čím pomohli súperovi k ľahkému získaniu bodov a seba dostali do stresového stavu. Až zvýšenou bojovnosťou, kvalitnejším podaním a zlepšenou hrou na sieti  v druhom a treťom sete vymazali súpera z hry. Avšak vo štvrtom sete sa opakovala situácia z úvodu zápasu a všetko sa rozhodovalo v piatom skrátenom sete, kde už domáce hráčky nepripustili žiadnu drámu a zaslúžene vyhrali celý zápas.

V druhom zápase už domáce hráčky jednoznačne dominovali a nedali súperovi šancu na lepší výsledok. Vďaka účinnému podaniu, pestrej a razantnej útočnej hre vyprevadili svojho súpera s jednoznačným výsledkom 3:0.