VK Iskra Hnúšťa A  – VA Žilina

2:3 (22, 23, -14, -18, -10) a 0:3 (-17, -16,-20)

I.Belicová, O. Slováková, B. Žúdelová, B. Humenová, N. Perenčayová, S. Vetráková, libero V. Sliacka, (T. Štefániková, S. Alcnauerová, N. Brndiarová, L. Tokárová, A. Parobeková, D. Lacková)

Tréneri : Bukviar, Szökeová, Školníková

V prvom stretnutí prekvapili domáce hráčky súperky zo Žiliny koncentrovanejším výkonom. Sústredenou hrou predčili súpera vo všetkých činnostiach. Až v treťom sete sa hostky presadzovali lepšie na sieti a to prinieslo obrat v stretnutí. Hostky pozornejšou hrou predčili domáce hráčky a získali si výhodu tajbrejku, v ktorom domáce  odolávali do stavu 9:9. Potom sa prejavili skúsenosti a väčšia chuť po víťazstve zo strany VA Žilina a piaty set sa skončil víťazstvom 15:10 v prospech Žilinčaniek. Druhé stretnutie sa nieslo v réžii hosťujúcich hráčok zo Žiliny, kde svojím výkonom a chuťou pre víťazstvo ukázalo, že patrí medzi adeptky pre boj o prvenstvo v tabuľke.