Staršie žiačky A v I. triede si poradili so Žilinou

3:1 ( 26,25,-22,20 ) a 3:2 ( 16,19,-22,-21,11 )

Iskra A:

I.Belicová, B.Žúdelová, B.Humenová, N.Perenčayová, O.Slováková, S.Alcnauerová, libero L.Krajčiová (T.Štefániková, A.Parobeková, D.Lacková, G.Mitterpachová, L.Turoňvá )

Tréneri: Š.Bukviar, M.Szökeová, D.Školníková

V prvom stretnutí, ktoré bolo veľmi vyrovnané, domáce mali v koncovkách prvých dvoch setoch viac športového šťastia. V koncovke tretieho setu domáce niekoľko krát chybovali a dovolili súperkám získať set. Vo štvrtom sete domáce kontrolovali vývoj v sete a nedovolili súperkám pokúsiť sa o zvrat v sete a zápase. V druhom stretnutí prvé dva sety sa niesli v jasnej réžii domácich volejbalistiek. Nepochopiteľné poľavenie domácich hráčok v nasledujúcich dvoch setoch možno pripísať uvoľneniu pozornosti, čo prinieslo veľa nevynútených chýb a stratu dvoch setov. V piatom rozhodujúcom skrátenom sete mali od začiatku navrch Žilinčanky, družstvá si menili strany za stavu 8:5 pre hosťujúce družstvo. Zlepšená pozornosť domácich hráčok priniesla zvrat vo vývoji setu a nakoniec domáce po zmene strán dovolili Žilinčankám uhrať len tri body a samé dosiahli 10 bodov.